خودکشی بعد از قتل پدر و مادر زن

به گزارش مجله لیست پیوند، داماد کینه جو در اقدامی هولناک پدر و مادر همسر سابقش را کشت و پس از آن هم به زندگی خودش خاتمه داد.

خودکشی بعد از قتل پدر و مادر زن

به گزارش، سرهنگ محمدرضا آمویی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه در این باره گفت: ظهر روز شنبه 3 اسفند گزارش کشف 3 جسد در داخل یک خودرو حوالی میدان امام حسین (ع) کرمانشاه به پلیس گزارش شد مأموران پس از مراجعه به محل با جسد 2 مرد و یک زن در داخل خودرو روبرو شدند.

تحقیقات پلیس معین کرد که اجساد متعلق به زوجی میانسال و مرد جوانی است که همگی با شلیک گلوله کشته شده اند. با شناسایی هویت مقتولان پلیس دریافت مرد جوان داماد سابق این زوج و خواهرزاده زنی که کشته شد، بوده است.

وی در ادامه توضیح داد: تحقیقات تکمیلی نشان داد که قاتل، داماد سابق خانواده بوده که چند سال پیش به خاطر اختلافات شخصی از دختر مقتولان جدا شده بود. این فرد با نقشه قبلی خاله و شوهرخاله خود که مادرزن و پدرزن سابقش بوده اند را به بهانه آشتی کردن به خانه اش کشانده و بعد از اینکه آن ها قصد داشتند که از آنجا بروند، قاتل به آن ها گفته که من هم تا چند خیابان بالاتر با شما می آیم و به این بهانه سوار خودرو آن ها شده و در میانه راه از پشت سر به آن ها شلیک و نقشه اش را عملی نموده است.

لازم به ذکر است اجساد افراد جان باخته به پزشکی قانونی کرمانشاه منتقل شد.

منبع: ایران

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 20 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: lalink.ir شناسه مطلب: 204

به "خودکشی بعد از قتل پدر و مادر زن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خودکشی بعد از قتل پدر و مادر زن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید