خبرنگاران پارسال بیش از 2 هزار متخلف زیست محیطی در فارس به دام افتادند

به گزارش مجله لیست پیوند، شیراز - خبرنگاران- مدیرکل حفاظت محیط زیست فارس گفت: یگان حفاظت محیط زیست استان پارسال با وجود شرایط متاثر از شیوع ویروس کرونا و کمبود امکانات، با یک برنامه ریزی منسجم و با تشدید گشت و کنترل در مناطق تحت مدیریت خود، از تخریب محیط زیست جلوگیری کرد و 2 هزار و سه متخلف زیست محیطی را به دام انداخت.

خبرنگاران پارسال بیش از 2 هزار متخلف زیست محیطی در فارس به دام افتادند

حمید ظهرابی روز یکشنبه اضافه نمود: سبز جامگان محیط زیست استان عملکرد قابل توجهی را در سال 1399 از خود بر جای گذاشته، به طوری که در این مدت یک ساله در مجموع یک هزار و 204 قبضه سلاح کشف و ضبط شد و پرونده تخلف ها به مقامات قضایی داده شده است.

ظهرابی با ابراز خرسندی از رشد عملکرد نیروهای اجرایی یگان حفاظت محیط زیست در سراسر استان فارس اعلام کرد: تعداد متخلفان دستگیر شده در سال 98 حدود یک هزار و 345 نفر بوده که این عدد در سال 99 به 2 هزار و سه نفر افزایش یافت و تعداد سلاح های کشف شده اعم از سلاح های مجاز، غیر مجاز و جنگی،نیز از یک هزار و 13 قبضه سلاح به یک هزار و 204 قبضه افزایش یافته است و نشان از انسجام، همدلی و رشادت های نیروهای خدوم محیط زیست استان دارد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان فارس گفت: ماموران اجرایی و فرماندهی یگان حفاظت محیط زیست علی رغم تمام کمبودها و مسائل به صورت شبانه روزی به گشت و کنترل و حفاظت از تنوع زیستی استان اهتمام دارند و با متخلفان بدون هیچ اغماضی برخورد می نمایند.

ظهرابی از مردم و دوستداران محیط زیست خواست تا همچون سال های گذشته، به منظور حفظ انفال الهی و گونه های ارزشمند حیات وحش، در صورت مشاهده هرگونه تخلفات با شماره ادارات محیط زیست سراسر استان تماس بگیرند.

منبع: ایرنا
انتشار: 4 خرداد 1400 بروزرسانی: 4 خرداد 1400 گردآورنده: lalink.ir شناسه مطلب: 1004

به "خبرنگاران پارسال بیش از 2 هزار متخلف زیست محیطی در فارس به دام افتادند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران پارسال بیش از 2 هزار متخلف زیست محیطی در فارس به دام افتادند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید