خبرنگاران هنگ کنگ برای مهار کرونا به هر شهروند 1200 دلار یاری می نماید

به گزارش مجله لیست پیوند، پکن-خبرنگاران-دولت هنگ کنگ میخواهد به همه افراد بزرگسال در این منطقه به دلیل شیوع کرونا و برای بهبود شرایط مالی مبلغ یک هزار و 200 دلار اختصاص دهد.

خبرنگاران هنگ کنگ برای مهار کرونا به هر شهروند 1200 دلار یاری می نماید

با ما همراه باشید و با تور ارزان چین از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

روزنامه دی پست از هنگ کنگ روز چهارشنبه گزارش کرد که همه افرادی که رسما ساکن منطقه هستند و بالای 18 سال دارند این یاری مالی را دریافت می نمایند.

این نشریه می افزاید که اعتراضات ماه های گذشته و همچنین شیوع کرونا باعث رکود مالی در منطقه شده است و برای همین دولت تصمیم به ارایه این یاری به مردم گرفته است.

ارزش جمعی یاری دولت برای مردم و شرکت ها که بتوانند با آثار منفی مالی ناشی از این بحران ها مقابله نمایند به 15 میلیارد دلار می رسد.

این مبلغ به صورت نقدی به ساکنان هنگ کنگ داده می گردد و همچنین قرار است وام هایی با تضمین 100 درصدی و بهره بانکی بسیار ناچیز به شرکت ها داده گردد.

مردم قرار است بر اساس اعلام نهاد دارایی هنگ کنگ از کاهش مالیات بهره مند شوند و یک ماه از پرداخت اجازه منزل معاف هستند.

یاری هزینه خانوارهای کم درامد دوبرابر می گردد و دانش آموزانی که می خواهند در آزمون های دانشگاهی شرکت نمایند نیازی به پرداخت هزینه آزمون ندارند.

کاهش مالیات و یارانه تامین برق برای شرکت های هنگ کنگی از دیگر اقدامات دولت منطقه برای مساعدت به بازگشت اقتصاد به رشد پایدار و سالم است.

کرونا تا روز چهارشنبه جان 2 هزار و 763 نفر را گرفته و در سطح دنیا شمار مبتلایان به 80 هزار و 967 نفر رسیده است که از میان آنها فقط 85 نفر در هنگ کنگ هستند.

منبع: ایرنا
انتشار: 11 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: lalink.ir شناسه مطلب: 161

به "خبرنگاران هنگ کنگ برای مهار کرونا به هر شهروند 1200 دلار یاری می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران هنگ کنگ برای مهار کرونا به هر شهروند 1200 دلار یاری می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید