خبرنگاران مردم قم 217 میلیارد ریال به بهزیستی یاری کردند

به گزارش مجله لیست پیوند، قم - خبرنگاران - مدیرکل بهزیستی قم گفت: مجموع مشارکت های مردمی این استان اعم از نقدی و غیرنقدی در سال 1398 حدود 110 میلیارد ریال بود که این عدد در سال 1399 برغم بحران کرونا و مشکل های مالی با 100 درصد رشد روبه رو شد و به رقم بیش از 217 میلیارد ریال رسید.

خبرنگاران مردم قم 217 میلیارد ریال به بهزیستی یاری کردند

به گزارش سه شنبه شب روابط عمومی بهزیستی قم مهدی پهلوانی اضافه کرد: در طول سال 1399 برغم شیوع کرونا و تنگناهای اقتصادی، خیران استان در قالب پویش های گوناگون در همه جا و همه وقت یاور بهزیستی قم بودند و سازمان و جامعه هدف بهزیستی را تنها نگذاشتند به طوری که کل اعتبار ابلاغی و اختصاص یافته دولتی مستقیم به بخش مددجویی بهزیستی در سال 1399 حدود 180 میلیارد ریال بود.

وی ادامه داد: خیران و مردم نوع دوست و سخاوتمند قم با مشاهده مشکل های معیشتی همشهریان خود چه افراد دارای معلولیت، زنان سرپرست خانوار، ایتام و غیره با همتی عالی بیش از 217 میلیارد ریال یاری نقدی و غیرنقدی به مراکز بهزیستی داشتند و این اعتماد بزرگترین سرمایه اجتماعی بهزیستی است و حفظ آن اولویت اصلی کاری ماست.

پهلوانی با اشاره به شیوع موج جدید کرونا و تبعات مضاعف آن بر جامعه هدف بهزیستی و همچنین حلول ماه. رمضان ضمن قدردانی از مساعدت های همیشگی خیران و مردم سخاوتمند استان گفت : بهزیستی قم به منظور تامین سبدهای غذایی ماه رمضان جهت توزیع بین اقشار تحت پوشش دست احتیاج خود را به طرف تمام بانیان خیر، نیکوکاران، کسبه و بازاریان، صاحبان صنوف و کارخانجات، بیوت مراجع عظام تقلید و علمای اعلام، حرم مطهر و مسجد جمکران، اوقاف و تمام مدیران استان دراز کرده و آماده دریافت هدایای نقدی و غیرنقدی است.

21 هزار معلول تحت پوشش بهزیستی قم هستند که معلولان جسمی حرکتی با هفت هزار تَن بیشترین تعداد را شامل می شوند.

منبع: ایرنا
انتشار: 5 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1400 گردآورنده: lalink.ir شناسه مطلب: 952

به "خبرنگاران مردم قم 217 میلیارد ریال به بهزیستی یاری کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران مردم قم 217 میلیارد ریال به بهزیستی یاری کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید