خبرنگاران زمان برگزاری مجمع عمومی فدراسیون فوتبال تعیین شد

به گزارش مجله لیست پیوند، تهران- خبرنگاران- اعضای هیات رییسه فدراسیون فوتبال، زمان برگزاری مجمع عمومی این فدراسیون که قرار است به صورت مجازی برگزار گردد را اعلام کردند.

خبرنگاران زمان برگزاری مجمع عمومی فدراسیون فوتبال تعیین شد

به گزارش خبرنگاران، جلسه اعضای هیات رییسه فدراسیون فوتبال صبح امروز (دوشنبه) با حضور حیدر بهاروند، مهدی محمد نبی، محمود اسلامیان، علی کفاشیان، عبدالکاظم طالقانی، محمود شیعی، فریدون اصفهانیان، راهنمایی ممبینی و لیلا صوفی زاده در دفتر ریاست فدراسیون برگزار گردید.

در ابتدای این نشست، سرپرست فدراسیون به جهت قانونی طی شده درباره اساسنامه طی 6 ماه گذشته اشاره نمود و از کوشش های موثر و ارزشمند اعضای مجمع، هیات رییسه، دبیرکل، کمیته حقوقی و تدوین مقررات و دپارتمان بین الملل و همچنین ارائه طریق وزارت ورزش و جوانان و دیگر سازمان های ذیربط تقدیر کرد.

بهاروند در این باره عنوان نمود:خوشبختانه پیش نویس اساسنامه و مقررات انتخاباتی واصل شد و باید جلسه مجمع عمومی به منظور تصویب اساسنامه و مقررات انتخاباتی و متعاقبا مجمع انتخاباتی نیز معین و برگزار گردد.

در ادامه موارد ذیل به تصویب اعضای هیات رییسه رسید:

1- اساسنامه، مقررات انتخاباتی و دستورالعمل برگزاری مجمع مورد تایید اعضای هیات رییسه نهاده شد و مقرر شد در موعد زمانی مقرر به فیفا ارسال گردد.

2-دستور جلسه مجمع عمومی درباره تصویب اساسنامه، مقررات انتخاباتی، دستورالعمل انتخاب اعضای کمیته های انتخاباتی و سایر موارد مورد تصویب نهاده شد.

3-با توجه به شدت شیوع ویروس کرونا برگزاری مجمع عمومی به صورت مجازی در روز شنبه هشت آذر 99 در اولویت نهاده شد و در صورت عادی شدن شرایط با رعایت پروتکل های بهداشتی ابلاغی مجمع به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

4-دبیرخانه مجمع با توجه به مفاد مواد 27 و 28 اساسنامه فعلی، نسبت به صدور اطلاعیه رسمی و همچنین ارسال دعوتنامه و کلیه مدارک به اعضا مجمع اقدام خواهد نمود. بدیهی است به منظور سهولت در فرآیند انجام امور اداری مجمع، به وسیله سامانه الکترونیک مجمع نسبت به ارسال تمامی مدارک اقدام و ملاک عمل خواهد بود.

منبع: ایرنا
انتشار: 9 آذر 1399 بروزرسانی: 9 آذر 1399 گردآورنده: lalink.ir شناسه مطلب: 663

به "خبرنگاران زمان برگزاری مجمع عمومی فدراسیون فوتبال تعیین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران زمان برگزاری مجمع عمومی فدراسیون فوتبال تعیین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید