حناچی: خانواده های متوفیان کرونایی تاکسیران در پایتخت بیمه می شوند خبرنگاران

به گزارش مجله لیست پیوند، شهردار تهران از برقراری بیمه برای خانواده های متوفیان کرونای تاکسیران پایتخت خبر داد و گفت: 15 هزار نفر از تاکسیرانان تهران در مرحله نخست بیمه خواهند شد.

حناچی: خانواده های متوفیان کرونایی تاکسیران در پایتخت بیمه می شوند خبرنگاران

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، پیروز حناچی، در مراسم تجلیل و نکوداشت از تلاش های تاکسیرانان تهران و تکریم از خانواده های مدافعان خدمت در دوره شیوع کرونا در حوزه تاکسیرانی، اضافه نمود: سال گذشته در همین روز ها ما اوج شرایط پاندمی کرونا را پشت سر گذاشتیم و تقریباً در جایی سراغ نداشتیم که سیستم حمل و نقل تعطیل شده باشد چراکه همان کسانی که در همان شرایط خدمات ارائه می کردند با همین روش های حمل و نقل مترو، اتوبوس و تاکسی مشغول ارائه خدمت بودند.

وی ادامه داد: با توجه به شیوع پاندمی کرونا به رغم اقداماتی که در طول یکسال گذشته تا کنون صورت گرفت، کسانی که مشغول خدمت رسانی با تاکسی بودند. طبیعتاً بیشتر در معرض ابتلاء بودند و میزان فوت افرادی که به این بیماری منحوس مبتلا شدند در بین تاکسیرانان؛ از تعداد آمار فوتی های حوزه خدمات شهری نیز در شهرداری تهران بالاتر بود.

حناچی گفت: ما یاد و خاطرات این عزیزان را در شهرداری تهران را گرامی می داریم و موضوع بیمه را پیگیر هستیم.

شهردار تهران خاطرنشان ساخت: به یک توافق 15 هزار نفری اولیه رسیدیم و قرار شده تا از نفراتی که بیمه نیستند در سری اول این لیست قرار داشته باشند و از بین مرحومان تاکسیران نیز، یکی از افراد درجه یک این عزیزان مدافع خدمت در لیست بیمه قرار بگیرند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 19 فروردین 1400 بروزرسانی: 19 فروردین 1400 گردآورنده: lalink.ir شناسه مطلب: 920

به "حناچی: خانواده های متوفیان کرونایی تاکسیران در پایتخت بیمه می شوند خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حناچی: خانواده های متوفیان کرونایی تاکسیران در پایتخت بیمه می شوند خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید