برگ های پاییزی دلیل آب گرفتگی گسترده معابر شهر زنجان!

به گزارش مجله لیست پیوند، خبرنگاران/زنجان معاون خدمات شهری شهرداری زنجان، دلیل آب گرفتگی معابر عمومی در شهر زنجان را ریزش برگ های درختان و حجم بالای آن دانست.

برگ های پاییزی دلیل آب گرفتگی گسترده معابر شهر زنجان!

محمد همتیان در گفت وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: شب گذشته شاهد بارش شدید باران در شهر زنجان بودیم که در پی آن برخی کانال های آب پر شده و منجر به آب گرفتگی معابر عمومی شد که از این بابت از شهروندان عذرخواهی می کنیم.

وی با اشاره به اینکه نیروهای خدمات شهری همه روزه کانال های سطح شهر را پاکسازی و به صورت دوره ای لای روبی می کنند، ادامه داد: علی رغم این اقدامات و با توجه به حجم بالای ریزش برگ درختان در سطح شهر، روز گذشته شاهد بودیم که برگ ها بر اثر باران، محل خروجی جوی های آب را مسدود کرده و همین امر باعث جاری شدن حجم بالایی از آب در سطح برخی معابر شد.

معاون خدمات شهری شهرداری زنجان در پاسخ به این سئوال که مگر شهرداری از قبل گزارش بارندگی را نداشت و چرا تمهیدات لازم برای این مواقع اندیشیده نشده است، گفت: نیروهای شهرداری قبل از شروع بارندگی ها، عملیات پاکسازی را شروع کرده اند ولی شاهد بودیم اقدامات کافی نبود. البته در برخی مسیرها همچون منطقه ها مرکزی شهر مشکل کانال داریم که سال گذشته کارهایی برای بهبود شرایط انجام شد ولی در بارندگی شب گذشته این کانال نیز پاسخ گوی شرایط نبود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 29 آذر 1400 بروزرسانی: 29 آذر 1400 گردآورنده: lalink.ir شناسه مطلب: 1275

به "برگ های پاییزی دلیل آب گرفتگی گسترده معابر شهر زنجان!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگ های پاییزی دلیل آب گرفتگی گسترده معابر شهر زنجان!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید