برگزاری دوره آموزشی آشنایی مدیران بیمه ای با قوانین دادخواهی مالیاتی

به گزارش مجله لیست پیوند، دوره آموزشی مدیران بیمه ای با قوانین دادخواهی مالیاتی با حضور غلامعلی طالبی رستمی رئیس مرکز عالی دادخواهی مالیاتی و تشخیص صلاحیت حرفه ای بعنوان مدرس در سندیکای بیمه گران ایران برگزار شد.

برگزاری دوره آموزشی آشنایی مدیران بیمه ای با قوانین دادخواهی مالیاتی

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از روابط عمومی سندیکای بیمه گران ایران، غلامعلی طالبی رستمی روز سه شنبه با حضور در سندیکای بیمه گران ایران موضوعاتی را درباب روشنگری قوانین دادخواهی مالی در یک دوره آموزشی آنلاین بیان نمود.

دکتر سید محمد کریمی دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران در ابتدای این جلسه آموزشی با اشاره به معافیت های مالیاتی بیمه نامه ها در کشورهای دیگر، افزود: در ایران نیز با تلاش های سندیکا، جلسات متعددی با وزیر امورمالی و دارایی، نمایندگان مجلس، رییس سازمان امور مالیاتی و معاونان وی برگزار شده که در تمامی این جلسات موضوعات و مسائل مالیاتی صنعت بیمه را پیگیری کردیم.

در ادامه این جلسه جمعی از مدیران شرکت های بیمه نقطه نظرات خود را در زمینه های مختلف مالیاتی اعلام کردند.

دکتر رستمی بعنوان مدرس این دوره آموزشی با اشاره به ماده 251 مکرر قانون مالیات های مستقیم، درباره چگونگی درخواست و پیگیری شکایات مالیاتی، موارد و موضوعات مختلفی را بیان نمود.

گفتنی است سندیکای بیمه گران ایران تا به امروز چندین جلسه با حضور متخصصان برجسته مالیاتی برای آشنایی مدیران شرکت های بیمه با موضوعات مالیاتی برگزار کرده است.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 24 آذر 1399 بروزرسانی: 24 آذر 1399 گردآورنده: lalink.ir شناسه مطلب: 694

به "برگزاری دوره آموزشی آشنایی مدیران بیمه ای با قوانین دادخواهی مالیاتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری دوره آموزشی آشنایی مدیران بیمه ای با قوانین دادخواهی مالیاتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید