افزایش اندک قیمت نفت

به گزارش مجله لیست پیوند، پس از اینکه ذخایر نفت آمریکا کمتر از آنچه انتظار می رفت افزایش یافت و از آنجایی که انتظار می رود تقاضا در بعضی کشور های اروپایی افزایش یابد، قیمت نفت در معاملات امروز اندکی افزایش یافت.

افزایش اندک قیمت نفت

به گزارش گروه مالی خبرنگاران به نقل از رویترز، پس از اینکه ذخایر نفت آمریکا کمتر از آنچه انتظار می رفت، افزایش یافت و از آنجاییکه انتظار می رود تقاضا در بعضی کشور های اروپایی افزایش یابد، قیمت نفت در معاملات امروز اندکی افزایش یافت و اندکی از خسارات این هفته را جبران کرد.

هر بشکه نفت برنت دریای شمال با 88 سنت افزایش 21.34 دلار فروخته شد و هر بشکه نفت خام آمریکا با 1.78 دلار افزایش 14.21 دلار معامله شد.

آمار های آمریکن پترولیوم نشان داد ذخایر نفت آمریکا در هفته منتهی به 24 آوریل، 10 میلیون بشکه افزایش یافت و به 510 میلیون بشکه رسید. تحلیلگران انتظار افزایش 10.6 میلیون بشکه ای را داشتند.

رئیس بخش تحقیقات بانک ملی استرالیا گفت: این خبر، کمی خوب است که شاید مخازن در آمریکا به سرعتی که فکر می کردید در حال پر شدن نیست.

آمار رسمی ذخایر نفت آمریکا امروز بعدازظهر به وقت آمریکا رسما از سوی اداره اطلاعات انرژی این کشور منتشر خواهد شد.

موسسه اعتبارسنجی مودیز، امروز پیش بینی خود برای قیمت نفت در سال 2020 را اظهار داشت. این موسسه، قیمت نفت خام آمریکا برای سال 2020 را به طور متوسط، 30 دلار در هر بشکه و برای سال 2021 به طور متوسط 35 دلار در هر بشکه اظهار داشت، زیرا رکود جهانی بر تقاضا برای سوخت تاثیر گذاشته و انتظار می رود اشباع نفت در مخازن قیمت ها را تا سال 2021 پایین نگه می دارد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: lalink.ir شناسه مطلب: 380

به "افزایش اندک قیمت نفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش اندک قیمت نفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید