آخرین شرایط عملیات ریزش ساختمان در خیابان ابوذر

به گزارش مجله لیست پیوند، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران آخرین شرایط عملیات در محل ریزش ساختمان در خیابان ابوذر را تشریح کرد.

آخرین شرایط عملیات ریزش ساختمان در خیابان ابوذر

جهت دریافت خدمات پتینه چیست با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

سید جلال ملکی در گفت و گو با خبرنگاران در این باره اظهار کرد: صبح روز گذشته حادثه ریزش آوار یک ساختمان در محله ابوذر خیابان فلاح رخ داد، با گذشت حدود 18 ساعت از وقوع حادثه تا به حال عملیات نجات و آوار برداری در این محل ادامه داشته است.

وی گفت: پس از تغییر تاکتیکی که به منظور افزایش ایمنی ایجاد شد، بقایای ساختمان نیمه ریخته تخریب شد و پس از آن یک دستگاه بیل مکانیکی و یک دستگاه جرثقیل سنگین سازمانی به محل آورده شدند. بیل مکانیکی داخل گودبرداری گذاشته شده و چند تن از آتش نشان ها برای آنالیز شرایط به داخل گود برداری رفتند.

ملکی اظهار کرد: تا دقایق دیگر به یاری بیل مکانیکی مجددا عملیات خاک برداری و آوار برداری شروع خواهد شد. این عملیات بسیار حساس است چرا که عمق گودبرداری بسیار زیاد و بیشتر بخش های گودبرداری آسیب دیده است، همچنین به علت ریزش آوار شیب بسیار تندی در این گودبرداری ایجاد شده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران ادامه داد: امیدواریم عملیات به نتیجه برسد. حدود چهار ایستگاه در محل حاضر هستند.

ملکی گفت: ساعات ابتدایی وقوع حادثه اطلاعات اولیه حاکی از آن بود که حدود چهار نفر در محل ریزش آوار گرفتار شدند اما اطلاعات بسیار ضد و نقیض است، حالا گفته می گردد که احتمالا دو نفر در این محل حضور داشتند اما با توجه به اینکه اطلاعات درباره تعداد افرادی که در محل حضور داشتند دقیق نیست باید آنالیز های بیشتری در این زمینه انجام گردد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران ادامه داد: تا به امروز ریزش سنگین و جدیدی اتفاق نیفتاده و فعلا موردی در مورد ترکیدگی لوله ها نیز وجود نداشته است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 آبان 1399 بروزرسانی: 3 آبان 1399 گردآورنده: lalink.ir شناسه مطلب: 585

به "آخرین شرایط عملیات ریزش ساختمان در خیابان ابوذر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین شرایط عملیات ریزش ساختمان در خیابان ابوذر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید